+48 606 306 344
26 Oct 21
27 Oct 21
  1. Home
  2. Dzieci
  3. Baby club

Baby club

Planowanie wyjazdu z dziećmi jest zawsze wielkim wyzwaniem dla rodziców. Każdy rodzic wie, że bardzo trudno jest znaleźć idealne miejsce na wypoczynek z małymi dziećmi. Zalesie jest właśnie takim miejscem! Od samego początku staramy się aby nasz obiekt był najlepszym miejscem dla dzieci i ich rodziców w kraju. Sukcesywnie oddajemy dla naszych Gości nowe atrakcje i udogodnienia dla rodzin z dziećmi.  Baby Club to profesjonalna opieka nad dziećmi w wieku od 4 miesięcy do 3 lat! Jako jedyni w Polsce oferujemy opiekę nad dziećmi przez 11 godzin dziennie, 7 dni w tygodniu, 77 godzin opieki na dziećmi tygodniowo! A to wszystko w ramach każdego pobytu pakietowego bez dodatkowych opłat.   

Strefa bez rodziców

Baby Club jest strefą wolną od rodziców :). Co to oznacza? To, że po krótkiej adaptacji (indywidualnej dla każdego dziecka), rodzice mogą zostawić swoje pociechy z naszymi animatorami i spokojnie korzystać z atrakcji, które dla nich przygotowaliśmy lub poczytać ulubioną ksiązkę.

Strefa bez rodziców

Strefa dla maluchów

Bezpieczna strefa zaprojektowana specjalnie dla dzieci od 4 miesiąca do 3 lat. Tutaj najmniejsi Goście pod okiem naszych animatorów wesoło spędzają czas bawiąc się i ucząc przy okazji :)

Strefa dla maluchów

Sala snów

Najmniejsze dzieci będące pod opieką naszych animatorów mogą w trakcie dnia przespać się w specjalnie przygotowanej dla nich Sali snów. Rodzicie w tym czasie mogą spokojnie skorzystać z naszych atrakcji dedykowanych dla nich. 

Sala snów
All-year pool
Animations for children
Bajkolandia (Fairytale Land)
Team building
Private beach
Slimming holidays
Newsletter
Subscribe to our newsletter!
oglądają teraz tę stronę.
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close