+48 606 306 344
22 Jan 19
23 Jan 19
  1. Home
  2. KIDS
  3. Baby club

Baby club

Planowanie wyjazdu z dziećmi jest zawsze wielkim wyzwaniem dla rodziców. Każdy rodzic wie, że bardzo trudno jest znaleźć idealne miejsce na wypoczynek z małymi dziećmi.  Zalesie jest właśnie takim miejscem! Od samego początku staramy się aby nasz obiekt był najlepszym miejscem dla dzieci i ich rodziców. Sukcesywnie oddajemy dla naszych Gości nowe atrakcje i udogodnienia dla rodzin z dziećmi. W I kwartale 2019 roku planujemy udostępnić dla naszych Gości nową usługę dla rodzin z dziećmi Baby Club dla dzieci w wieku 1-3 lata. 

Strefa bez rodziców

Baby Club będzie strefą wolną od rodziców :). Co to oznacza? To, że po krótkiej adaptacji (indywidualnej dla każdego dziecka), rodzice będą mogli zostawić swoje pociechy z naszymi animatorami i spokojnie korzystać z atrakcji, które dla nich przygotowaliśmy lub poczytać ulubioną ksiązkę.

Strefa bez rodziców

Strefa dla maluchów

Bezpieczna strefa zaprojektowana specjalnie dla dzieci od 1 roku życia do 3 lat. Tutaj najmniejsi Goście pod okiem naszych animatorów będą wesoło spędzać czas bawiąc się i ucząc przy okazji :)

Strefa dla maluchów

Sala snów

Najmniejsze dzieci będące pod opieką naszych animatorów będą mogły w trakcie dnia przespać się w specjalnie przygotowanej dla nich Sali snów. Rodzicie w tym czasie będą mogli spokojnie skorzystać z naszych atrakcji dedykowanych dla nich. 

Sala snów
All-year pool
Animations for children
Bajkolandia (Fairytale Land)
Team building
Private beach
Slimming holidays
Newsletter
Subscribe to our newsletter!
oglądają teraz tę stronę.
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close