+48 606 306 344
26 paź 21
27 paź 21
  1. Strona główna
  2. Dzieci
  3. Nasze nagrody

Nasze nagrody

Największą nagrodą dla nas jest uśmiech i radość naszych małych Gości. Codziennie cały zespół Zalesie Mazury pracuje nad tym aby wypoczynek każdej rodziny w Zalesiu był udany. Cieszymy się z licznych podziękowań i pozytywnych opinii, które pozostawiają nasi Goście. Stale pracujemy nad tym aby Zalesie było najlepszym miejscem na rodzinny wypoczynek na Warmii i Mazurach a może nawet w kraju :). Dodatkowym potwierdzeniem słuszności naszych działań są liczne nagrody i wyróżnienia, które otrzymujemy. 

PO RAZ SZÓSTY OTRZYMALIŚMY tytuł dla Najlepszego Ośrodka w Polsce

Kolejny raz potwierdziliśmy naszą przynależność do absolutnej czołówki rodzinnych obiektów hotelowych w Polsce!
Do naszych rąk powędrował tytuł NAJLEPSZY OŚRODEK NA WYPOCZYNEK DLA RODZIN Z DZIEĆMI
Oprócz potwierdzającej ten tytuł statuetki otrzymaliśmy certyfikat potwierdzający spełnianie kryteriów konkursu w 100%.

Tylko 5 obiektów hotelowych w Polsce może się poszczycić takim wynikiem!

PO RAZ SZÓSTY OTRZYMALIŚMY

TRAVELLERS' CHOICE 2019 dla Zalesie Mazury Active Spa

Po raz drugi znaleźliśmy się w gronie 25 hoteli w Polsce w kategorii NAJLEPSZE HOTELE DLA RODZIN W POLSCE!

Nagroda TRAVELLERS' CHOICE jest najwyższym wyróżnieniem przyznawanym co roku przez prestiżowy portal Trip Advisor.

 

TRAVELLERS' CHOICE 2019

Po raz piąty otrzymaliśmy Tytuł dla Najlepszego Ośrodka

W X edycji konkursu Hotel Przyjazny Rodzinie po raz kolejny udowodniliśmy że wciąż jesteśmy w Najlepszym Ośrodkiem dla Rodzin z Dziećmi w Polsce.

100% punktów potwierdza, iż wszelkie nasze działania ukierunkowane są na spełnienie marzeń o idealnym rodzinnym wypoczynku.

Po raz piąty otrzymaliśmy

TRAVELLERS' CHOICE 2018 dla Zalesie Mazury Active Spa

Cieszymy się z TRAVELLERS' CHOICE 2018 dla naszego obiektu w kategorii NAJLEPSZE HOTELE DLA RODZIN W POLSCE! przyznawanego przez portal Trip Advisor.

Tylko 25 hoteli w Polsce otrzymało ten tytuł!

TRAVELLERS' CHOICE 2018

To już czwarta nagroda w X edycji konkursu Hotel Przyjazny Rodzinie

To już czwarty Specjalny Dyplom Uznania dla Zalesia w konkursu Hotel Przyjazny Rodzinie. Dyplom uznania otrzymują obiekty, które wywarły szczególne wrażenie na audytorach i wyróżniają się  na tle innych obiektów.

W uzasadnieniu członka kapituły czytamy:

„Zalesie Mazury Active Spa to wyjątkowa kraina, gdzie każdy może poczuć się jak w rodzinnym domu. Dom czyli miejsce pełne ciepłą, radości, spokoju i świeżych wypieków a to wszystko okraszone mazurską przyrodą. Wyjeżdżając z Zalesia nigdy o nim nie zapomnicie i zawsze będziecie tutaj wracać.”

To już czwarta nagroda

Najlepsze FEMI&BABY SPA Spa Prestige Awards 2017

Kojeny raz doceniono nasz wkład w przygotowanie oferty rodzinnego wypoczynku w Polsce. Tym razem Zalesie Mazury Active Spa zostało wyróżnione jako Najlepsze FEMI&BABY SPA w konkursie Spa Prestige Awords 2017

Najlepsze FEMI&BABY SPA

To już trzeci tytuł dla Najlepszego Ośrodka dla rodzin z dziećmi

1 października 2016 roku już po raz trzeci zdobyliśmy tytul Najlepszego ośrodka wypoczynkowego dla rodzin z dziećmi w Polsce w konkursie Hotel Przyjazny Rodzinie VIII edycji!

To już trzeci tytuł

Specjalny dyplom uznania za mistrzowskie animacje

W VIII edycji konkursu zdobyliśmy specjalny dyplom uznania  "Za absolutne mistrzostwo w animacjach dla dzieci. Złoty medal za ciekawe, zróżnicowane zajęcia i animatorów z wielkim sercem. Zalesie Mazury Active Spa udowadnia, że nawet jeśli leje od rana do wieczora, to dzieci wyjeżdzają z hotelu z poczuciem, że to były ich wakacje życia

Specjalny dyplom uznania

Kolejne pięć słoneczek :) Hotel przyjazny rodzinie VII edycji

Kolejny raz nasz obiekt otrzymał ocenę 5 słoneczek, czyli nawyższą ocenę w konkursie Hotel Przyjazny Rodzinie VII edycji 2014/2015.    

Kolejne pięć słoneczek :)

Hotel Przyjazny Rodzinie Najlepszy Ośrodek VI edycja Konkursu

28 września 2014 Zalesie Mazury Active Spa ponownie odebrało nagrodę za Najlepszy Ośrodek Dla Rodzin z Dziećmi! Tym razem w VI edycji Konkursu Hotel Przyjazny Rodzinie. Tak jak w roku poprzednim otrzymaliśmy maksymalną liczbę słoneczek 5/5 i zdobyliśmy najwyższy certyfikat potwierdzający wysoki poziom przystosowania hotelu dla rodzin z dziećmi.

Hotel Przyjazny Rodzinie

Specjalne wyróżnienie za wspieranie aktywnego wypoczynku

W VI edycji konkursu jury doceniło także nasze starania w propagowaniu aktywnego wypoczynku dla dzieci nagradzając nas specjalnym wyróżnieniem!

Specjalne wyróżnienie

Certyfikat wysokiej jakości Produkt Warmii i Mazur

Wszystkie nasze Rodzinne pakiety wypoczynkowe w sercu Warmii i Mazur otrzymały zaszczytny certyfikat wysokiej jakości: Produkt Warmii i Mazur. Jest to dla nas kolejne potwierdzenie na to, że oferujemy naszym Gościom bardzo dobry rodzinny produkt wypoczynkowy.

Certyfikat wysokiej jakości

Certyfikat GUFIK SELECT

Nasz obiekt posiada także certyfikat GUFIK SELECT potwierdzający nasze przygotowanie do przyjmowania rodzin z dziećmi. Certyfikat Gufika to kolejne potwierdzenie, że Zalesie to najlepszy hotel dla dzieci na Mazurach. 

Certyfikat GUFIK SELECT

Znak jakości KIDZONE

W uznaniu wysokiej jakości usług oferowanych dla rodzin z dziećmi, bogatej oferty atrakcji dla dzieci otrzymaliśmy znak jakości KIDZONE nad którym patronat objął Rzecznik Praw Dziecka.

Znak jakości KIDZONE

pakiety i promocje

Całoroczny basen
Animacje dla dzieci
Bajkolandia
Team building
Prywatna plaża
Wczasy odchudzające
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

oglądają teraz tę stronę.
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij