+48 606 306 344
19 sty 18
20 sty 18
  1. Strona główna
  2. Dzieci
  3. Nasze nagrody

Nasze nagrody

21 marca 2009 w hotelu Holiday Inn Warszawa Józefów odbył się finał akcji HOTEL PRZYJAZNY MATCE I DZIECKU 2008/2009. Do akcji zgłosiło się ponad 70 hoteli, pensjonatów, ośrodków wypoczynkowych, willi, ale do finału dotarło 46 obiektów. Nasz obiekt został uznany przez kapitułę konkursu za najlepszy Ośrodek Wypoczynkowy dla rodzin z dziećmi! W trakcie sobotniej uroczystej gali otrzymaliśmy statuetkę oraz specjalny certyfikat potwierdzający spełnienie kryteriów I edycji Akcji 2008/2009.

Po raz czwarty otrzymaliśmy Tytuł dla Najlepszego Ośrodka

W IX edycji konkursu Hotel Przyjazny Rodzinie po raz kolejny udowodniliśmy że wciąż jesteśmy w Najlepszym Ośrodkiem dla Rodzin z Dziećmi.

100% punktów potwierdza iż wszelkie nasze działania ukierunkowane są na spełnienie marzeń o idealnym rodzinnym wypoczynku.

Po raz czwarty otrzymaliśmy

To już trzecia nagroda w IX edycji konkursu Hotel Przyjazny Rodzinie

To już trzeci Specjalny Dyplom Uznania dla Zalesia w konkursu Hotel Przyjazny Rodzinie. Dyplom uznania otrzymują obiekty, które wywarły szczególne wrażanie na audytorach i wyróżniają się  na tle innych obiektów.

W uzasadnieniu członka kapituły czytamy: „Jeżeli poszukujecie miejsca w którym potrzeby małego człowieka stają się nadrzędne, a potrzeby relaksacyjne rodzica do spełnienia to polecam Zalesie Mazury Active Spa.

To już trzecia nagroda

Hotel Przyjazny Rodzinie VI edycja Konkursu

28 września 2014 Zalesie Mazury Active Spa ponownie odebrało nagrodę za Najlepszy Ośrodek Dla Rodzin z Dziećmi! Tym razem w VI edycji Konkursu Hotel Przyjazny Rodzinie. Tak jak w roku poprzednim otrzymaliśmy maksymalną liczbę słoneczek 5/5 i zdobyliśmy najwyższy certyfikat potwierdzający wysoki poziom przystosowania hotelu dla rodzin z dziećmi.

Hotel Przyjazny Rodzinie

To już trzeci tytuł dla Najlepszego Ośrodka

1 października 2016 roku już po raz trzeci zdobyliśmy tytul Najlepszego ośrodka wypoczynkowego dla rodzin z dziećmi w Polsce w konkursie Hotel Przyjazny Rodzinie!

To już trzeci tytuł

Specjalne wyróżnienie za wspieranie aktywnego wypoczynku

W VI edycji konkursu jury doceniło także nasze starania w propagowaniu aktywnego wypoczynku dla dzieci nagradzając nas specjalnym wyróżnieniem!

Specjalne wyróżnienie

Specjalny dyplom uznania za mistrzowskie animacje

W ostatniej VIII edycji zdobyliśmy specjalny dyplom uznania  "Za absolutne mistrzostwo w aniamcjach dla dzieci. Złoty medal za ciekawe, zróżnicowane zajęcia i animatorów z wielkim sercem. Zalesie Mazury Active Spa udowadnia, że nawet jeśli leje od rana do wieczora, to dzieci wyjeżdzają z hotelu z poczuciem, że to były ich wakacje życia" 

Specjalny dyplom uznania

Certyfikat wysokiej jakości Produkt Warmii i Mazur

Wszystkie nasze Rodzinne pakiety wypoczynkowe w sercu Warmii i Mazur otrzymały zaszczytny certyfikat wysokiej jakości: Produkt Warmii i Mazur. Jest to dla nas kolejne potwierdzenie na to, że oferujemy naszym Gościom bardzo dobry rodzinny produkt wypoczynkowy.

Certyfikat wysokiej jakości

Certyfikat GUFIK SELECT

Nasz obiekt posiada także certyfikat GUFIK SELECT potwierdzający nasze przygotowanie do przyjmowania rodzin z dziećmi. Certyfikat Gufika to kolejne potwierdzenie, że Zalesie to najlepszy hotel dla dzieci na Mazurach. 

Certyfikat GUFIK SELECT

Znak jakości KIDZONE

W uznaniu wysokiej jakości usług oferowanych dla rodzin z dziećmi, bogatej oferty atrakcji dla dzieci otrzymaliśmy znak jakości KIDZONE nad którym patronat objął Rzecznik Praw Dziecka.

Znak jakości KIDZONE
Całoroczny basen
Animacje dla dzieci
Bajkolandia
Team building
Prywatna plaża
Wczasy odchudzające
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij