+48 606 306 344
28 sty 22
29 sty 22
  1. Strona główna
  2. Dzieci
  3. Mini club

Mini club

Zalesie Mazury zapewnia wymarzony wypoczynek dla dzieci i rodziców 365 dni w roku! U nas bez wzgledu na pogodę nasi mali Goście nigdy się nie nudzą. Cały teren ośrodka jest pełen atrakcji (Bajkolandia, 3 place zabaw, mini zoo), które mogą być odkrywane wspólnie przez dzieci i ich rodziców. Nasz Mini Club dla dzieci powyżej 3 lat jest jednym z dwóch miejsc wolnym od rodziców! Działamy 11 godzin dziennie, 7 dni w tygodniu czyli aż 77 godzin w tygodniu  :).  

Wspaniała zabawa z animatorami

Codziennie w godzinach 9.00-21.00 nasi animatorzy opiekują się dziećmi grając i bawiąc się z nimi :). Nasz Mini Club jest pełen atrakcji dzięki którym dzieci będą chętnie tu wracać!  

Wspaniała zabawa z animatorami

Strefa bez rodziców

Co oznacza strefa bez rodziców? Dokładnie to, że jest to miejsce w którym królują dzieci bez rodziców! Kiedy Wasze dzieci będą dobrze się bawić, Wy w tym czasie będziecie się cieszyć wolnym czasem korzystając z naszego Spa, zajęć dla dorosłych prowadzonych przez naszych trenerów na sali fitness, relasując się w Lobby Barze lub robiąc to co lubicie najbardziej a na co nie macie normalnie czasu :)   

Strefa bez rodziców
Całoroczny basen
Animacje dla dzieci
Bajkolandia
Team building
Prywatna plaża
Wczasy odchudzające
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

oglądają teraz tę stronę.
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij