+48 606 306 344
28 sty 22
29 sty 22
  1. Strona główna
  2. Dzieci
  3. Baby club

Baby club

Planowanie wyjazdu z dziećmi jest zawsze wielkim wyzwaniem dla rodziców. Każdy rodzic wie, że bardzo trudno jest znaleźć idealne miejsce na wypoczynek z małymi dziećmi. Zalesie jest właśnie takim miejscem! Od samego początku staramy się aby nasz obiekt był najlepszym miejscem dla dzieci i ich rodziców w kraju. Sukcesywnie oddajemy dla naszych Gości nowe atrakcje i udogodnienia dla rodzin z dziećmi.  Baby Club to profesjonalna opieka nad dziećmi w wieku od 4 miesięcy do 3 lat! Jako jedyni w Polsce oferujemy opiekę nad dziećmi przez 11 godzin dziennie, 7 dni w tygodniu, 77 godzin opieki na dziećmi tygodniowo! A to wszystko w ramach każdego pobytu pakietowego bez dodatkowych opłat.   

Strefa bez rodziców

Baby Club jest strefą wolną od rodziców :). Co to oznacza? To, że po krótkiej adaptacji (indywidualnej dla każdego dziecka), rodzice mogą zostawić swoje pociechy z naszymi animatorami i spokojnie korzystać z atrakcji, które dla nich przygotowaliśmy lub poczytać ulubioną ksiązkę.

Strefa bez rodziców

Strefa dla maluchów

Bezpieczna strefa zaprojektowana specjalnie dla dzieci od 4 miesiąca do 3 lat. Tutaj najmniejsi Goście pod okiem naszych animatorów wesoło spędzają czas bawiąc się i ucząc przy okazji :)

Strefa dla maluchów

Sala snów

Najmniejsze dzieci będące pod opieką naszych animatorów mogą w trakcie dnia przespać się w specjalnie przygotowanej dla nich Sali snów. Rodzicie w tym czasie mogą spokojnie skorzystać z naszych atrakcji dedykowanych dla nich. 

Sala snów
Całoroczny basen
Animacje dla dzieci
Bajkolandia
Team building
Prywatna plaża
Wczasy odchudzające
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

oglądają teraz tę stronę.
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij