+48 606 306 344
22 sty 19
23 sty 19
  1. Strona główna
  2. Dzieci
  3. Baby club

Baby club

Planowanie wyjazdu z dziećmi jest zawsze wielkim wyzwaniem dla rodziców. Każdy rodzic wie, że bardzo trudno jest znaleźć idealne miejsce na wypoczynek z małymi dziećmi.  Zalesie jest właśnie takim miejscem! Od samego początku staramy się aby nasz obiekt był najlepszym miejscem dla dzieci i ich rodziców. Sukcesywnie oddajemy dla naszych Gości nowe atrakcje i udogodnienia dla rodzin z dziećmi. W I kwartale 2019 roku planujemy udostępnić dla naszych Gości nową usługę dla rodzin z dziećmi Baby Club dla dzieci w wieku 1-3 lata. 

Strefa bez rodziców

Baby Club będzie strefą wolną od rodziców :). Co to oznacza? To, że po krótkiej adaptacji (indywidualnej dla każdego dziecka), rodzice będą mogli zostawić swoje pociechy z naszymi animatorami i spokojnie korzystać z atrakcji, które dla nich przygotowaliśmy lub poczytać ulubioną ksiązkę.

Strefa bez rodziców

Strefa dla maluchów

Bezpieczna strefa zaprojektowana specjalnie dla dzieci od 1 roku życia do 3 lat. Tutaj najmniejsi Goście pod okiem naszych animatorów będą wesoło spędzać czas bawiąc się i ucząc przy okazji :)

Strefa dla maluchów

Sala snów

Najmniejsze dzieci będące pod opieką naszych animatorów będą mogły w trakcie dnia przespać się w specjalnie przygotowanej dla nich Sali snów. Rodzicie w tym czasie będą mogli spokojnie skorzystać z naszych atrakcji dedykowanych dla nich. 

Sala snów
Całoroczny basen
Animacje dla dzieci
Bajkolandia
Team building
Prywatna plaża
Wczasy odchudzające
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

oglądają teraz tę stronę.
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij