+48 606 306 344
26 paź 21
27 paź 21
 1. Strona główna
 2. Hotel
 3. Regulamin pobytu zwierząt

Regulamin pobytu zwierząt

 1. Podstawowym warunkiem przyjęcia w Zalesie Mazury zwierzęcia jest wcześniejsze zgłoszenie przyjazdu Gościa ze zwierzęciem w momencie rezerwacji. Jest to spowodowane ograniczoną liczbą pokoi przeznaczonych do pobytu z pupilami. 
 2. W Zalesie Mazury mogą przebywać tylko zwierzęta domowe. W przypadku psów ich wysokość mierzona w kłębie nie powinna przekraczać 40cm. Ośrodek w szczególności ma prawo odmówić przyjęcia zwierząt powszechnie uznawanych za groźne lub agresywne, w tym: gadów, pajęczaków oraz psów rasy: Amerykański pit bull terier, Dog z Majorki, Buldog amerykański, Dog argentyński, Dog kanaryjski, Tosa, Rottweiler, Akbash dog, Anatolian karabash, Moskiewski stróżujący, Owczarek kaukaski (Rozporządzenie Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 28 kwietnia 2003 roku w sprawie wykazu ras psów uznawanych za agresywne)
 3. W przypadku braku wcześniejszej informacji o przyjeździe ze zwierzeciem Zalesie Mazury może nie zapewnić wolnego pokoju i nie wyrazić zgody na pobyt zwierzęcia.
 4. W przypadku braku zgłoszenia pobytu ze zwierzęciem Zalesie Mazury może odmówić zakwaterowania i zwrotu wpłaconego zadatku.
 5. W Zalesie Mazury nie mogą przebywać zwierzęta chore. Podstawowym warunkiem pobytu zwierzęcia w Zalesie Mazury jest okazanie jego książeczki zdrowia z aktualnymi szczepieniami i poświadczeniem odrobaczenia.
 6. Dbając o bezpieczeństwo, zwierzę powinno posiadać smycz, obrożę, kaganiec, klatkę - w zależności od gatunku zwierzęcia.
 7. Zwierze musi posiadać własne posłanie i akcesoria do karmienia. 
 8. Zwierzęta mogą przebywać w Zalesie Mazury tylko w wyznaczonych strefach, ale w szczególności zabrania się wprowadzania zwierząt na basen, do restauracji, sali zabaw oraz placów zabaw oraz terenu plaży (za wyjatkiem psów przewodników).
 9. Opłata za pobyt zwierzęcia wynosi 90 zł za dobę.
 10. Zwierze przebywające na terenie Zalesie Mazury nie może przeszkadzać innym Gościom przebywającym na terenie obiektu. Prosimy upewnić się, że Państwa pupil nie sprawia hałasu w szczególności w nocy.
 11. Zwierze nie może przebywać samo w pokoju.
 12. W przypadku powtarzających się kilkakrotnie skarg ze strony innych Gości, zastrzegamy sobie prawo do usunięcia zwierzęcia z obiektu na koszt jego właściciela.
 13. W przypadku, gdy pracownicy Hotelu będą mieli uzasadnione podejrzenia, że pozostawione w pokoju zwierzę zakłóca pobyt innych gości, niszczy mienie obiektu, bądź może spowodować sytuację zagrożenia dla siebie lub innych gości, Dyrekcja Zalesie Mazury będzie starała się skontaktować z właścicielem w celu rozwiązania problemu. Jeśli kontakt będzie niemożliwy, Zalesie Mazury zastrzega sobie możliwość wejścia personelu do pokoju Gościa również z ewentualną pomocą odpowiednich służb i usunięcia zwierzęcia z Obiektu. Wszystkie koszty wynikłe z powyższych czynności pokrywa właściciel zwierzęcia.
 14. Właściciel zwierzęcia odpowiada za czystość po nim - w pokoju, częściach ogólnodostępnych, jak również na terenie otaczającym Zalesie Mazury. Prosimy o sprzątanie po swoim pupilu (torebki na nieczystości dostępne są w recepcji).
 15. Uprasza się o nie wpuszczanie psów na łóżka i kanapy.
 16. Właściciele kotów muszą posiadać kuwetę z piaskiem i opróżniać ją do plastikowej torby, którą następnie będą wyrzucać do pojemnika wskazanego przez pracownika hotelu.
 17. Sprzątanie pokoju, w którym przebywa zwierzę odbywa się wyłącznie podczas obecności właściciela. Prosimy o kontakt z Recepcją w celu ustalenia godzin sprzątania. Jednocześnie uprasza się o codzienne udostępnianie pokoju do odświeżania przez służby pięter.
 18. Właściciel zwierzęcia odpowiada za wszelkie szkody i zanieczyszczenia spowodowane przez jego zwierzę i jest zobowiązany do pokrycia kosztów wszelkich uszkodzeń.
 19. Wszystkie szkody w mieniu Zalesie Mazury bądź mieniu innych gości spowodowane przez zwierzęta będą wyceniane przez Dyrekcję Zalesie Mazury, a ich kosztami będą obciążeni właściciele zwierząt.
 20. Zwierzę musi pozostawać pod nadzorem przez cały pobyt na terenie Zalesie Mazury.
 21. Psy muszą być wyprowadzane na smyczy i w kagańcu, pod opieką właściciela bądź osoby upoważnionej.
 22. Gość przyjeżdżający ze zwierzęciem musi w trakcie meldunku poświadczyć pisemnie fakt zapoznania się z powyższym regulaminem.
Całoroczny basen
Animacje dla dzieci
Bajkolandia
Team building
Prywatna plaża
Wczasy odchudzające
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

oglądają teraz tę stronę.
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij