+48 606 306 344
28 sty 22
29 sty 22
  1. Strona główna
  2. Dzieci
  3. Czas tylko dla rodziców

Czas tylko dla rodziców

Każdy rodzic potrzebuje trochę wytchnienia, odpoczynku od swoich dzieci :) W Zalesiu my to rozumiemy dlatego oferujemy Wam całą moc atrakcji, które zajmą Wasze dzieci! Jako jedyni w Polsce oferujemy rodzicom możliwość skorzystania z naszej profesjonalnej opieki nad dziećmi 11 godzin dziennie/ 7 dni w tygodniu/ 365 dni w roku w naszym Baby Club i Mini Club, bez dodatkowych opłat w ramach wszystkich pakietów pobytowych! Ty odpoczywaj my zajmiemy się Twoimi dziećmi :)

Relaks dla rodziców w Strefie wellness

Nasza Strefa Wellness pozostaje do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu i oferuje: łaźnię ziołowo-parowa, caldarium, saunę fińską, saunę infrared.

Zapraszamy do wypoczynku w naszej Strefie Wellness - w tym czasie Twoje dziecko może się dobrze bawić pod naszą opieką w Baby Clubie i Mini Clubie.   

Relaks dla rodziców w Strefie wellness

Odpoczynek w Lobby Bar

Całą dobę dostępny jest do Państwa dyspozycji nasz 2 poziomowy Lobby Bar. Poziom poziom 0 dostępny jest dla wszystkich naszych małych i dużych Gości. Poziom +1 jest to Strefa bez dzieci i zarezerwoowany jest tylko i wyłącznie dla naszych dorosłych Gości.  

Odpoczynek w Lobby Bar
Całoroczny basen
Animacje dla dzieci
Bajkolandia
Team building
Prywatna plaża
Wczasy odchudzające
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

oglądają teraz tę stronę.
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij