+48 606 306 344
26 paź 21
27 paź 21
  1. Strona główna
  2. Dzieci
  3. Animacje cały rok

Animacje cały rok

Codziennie przez 365 dni w roku prowadzimy animacje dla dzieci! Wszystkie animacje dla dzieci w Zalesie Mazury prowadzone są w oparciu o nasze autorskie programy animacyjne. Staramy się aby każde dziecko czerpało radość z zabawy. W przypadku złej pogody nasi animatorzy realizują alternatywny program animacyjny równie atrakcyjny dla naszych małych gości.    

Aktywne animacje dla dzieci super zabawa cały rok

Zgodnie z filozofią Active naszego obiektu przy dobrej pogodzie są to głównie zabawy sportowo ruchowe relizowane na zewnątrz, na naszym 4ha terenie i w otaczajacym nas lesie.

Aktywne animacje dla dzieci
Aktywne animacje dla dzieci

Olimpiada sportów dziwnych rodzinne zmagania na wesoło

Nasza olimpada to duża dawka ruchu, dobrej zabawy i świetnego humoru na cały dzień. Zapewniamy ciekawe i oryginalne konkurencje w których rywalizują całe rodziny. Dla najlepszych medale i dyplomy!

Olimpiada sportów dziwnych

Rodzinne sztandary Gra terenowa w lesie

Jeden z najlepiej ocenianych naszych autorskich programów animacyjnych. Super zabawa dla całej rodziny, do której będziecie chcieli wracać! 

Rodzinne sztandary

Teatrzyki lalek Najfajniejsze historie dla dzieci

W trakcie wakacji z dziećmi na Mazurach co tydzień zobaczycie u nas przedstawienie teatru lalek. Wszytskie tytuły są przez nas przetestowane i przystosowane dla dzieci. Gwarantujemy dobrą zabawę dla dużych małych). 

Teatrzyki lalek
Teatrzyki lalek

Autorskie programy animacyjne to nasza specjalność

Tworzymy i realizujemy nasze autorskie programy animacyjne przez cały rok! U nas animacje to super zabawa dla małych i większych dzieci. 

Autorskie programy animacyjne
Autorskie programy animacyjne
Autorskie programy animacyjne

Pokaz robienia lizaków Bardzo słodka atrakcja dla najmłodszych

Najsłodsza atrakcja dla dzieci to pokaz robienia lizaków w naszym Zalesiu. Każdy uczestnik pokazu wychodzi z własnym lizakiem!

Pokaz robienia lizaków

Polecam dla rodzin z dziećmi

Wspaniałe miejsce i wspaniała kuchnia polecam szczególnie dla rodzin z dziećmi.Moc atrakcji nawet w czasie deszczu nie sposób się nudzić. Ośrodek pięknie położony i wyposażony basen i sauna dostępne w czasie całego pobytu polecam wszystkim. Ci, którzy chcą zachować dietę nich zostaną w domu nie da się.

Pakiety i promocje

zarezerwuj pobyt

zarezerwuj pobyt

26 paź 21
27 paź 21
Gwarancja najniższej ceny
Najlepsze oferty tylko na naszej www
Natychmiastowe potwierdzenie
Bezpieczeństwo transakcji
Całoroczny basen
Animacje dla dzieci
Bajkolandia
Team building
Prywatna plaża
Wczasy odchudzające
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

oglądają teraz tę stronę.
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij