Zalesie Mazury Active SPA
pl en ru
Twitter google plus YouTube Facebook instagram LinekdIn Aktualności, Konkursy
Zrób PrezentPodaruj Voucher SPA Rabaty i Promocje

Newsletter

Dodaj

Nowości, LAST MINUTE

Opinie
5/5 TripAdvisor

Trusinka Polska
"Niesamowite miejsce"

5/5 TripAdvisor

mjramka Polska
"Wszystko dla dzieci:)"

5/5 TripAdvisor

Dorota P Polska
"Super obiekt dla rodziny"

4/5 TripAdvisor

Magdalena D Polska
"totalne odludzie pełne atrakcji"

6/6 HolidayCheck

Lidia & Adam Polska
"Niebanalnie "

10/10 Booking.com

Zbigniew Polska
"Wspaniałe miejsce świetny obiekt cisza spokój wsp..."

4/5 TripAdvisor

Martyna K Polska
"Bardzo fajny hotel"

5/5 TripAdvisor

funkylepki Polska Południowa
"Super"

5/5 TripAdvisor

Agnieszka J Polska
"Polecam"

4/5 TripAdvisor

Agata I Polska
"Hotel jak najbardziej w porządku. Basen w zupełno..."Hotel dla dzieci na Mazurach blisko Warszawy i Trójmiasta

Hotel dla dzieci

ZALESIE MAZURY NAJLEPSZYM OŚRODKIEM WYPOCZYNKOWYM DLA RODZIN Z DZIEĆMI!

Zalesie Mazury - gwarancja udanego wypoczynku z dziećmi

21 marca 2009 w hotelu Holiday Inn Warszawa Józefów odbył się finał akcji HOTEL PRZYJAZNY MATCE I DZIECKU 2008/2009. Do akcji zgłosiło się ponad 70 hoteli, pensjonatów, ośrodków wypoczynkowych, willi, ale do finału dotarło 46 obiektów. Nasz obiekt został uznany przez kapitułę konkursu za najlepszy Ośrodek Wypoczynkowy dla rodzin z dziećmi! W trakcie sobotniej uroczystej gali otrzymaliśmy statuetkę oraz specjalny certyfikat potwierdzający spełnienie kryteriów I edycji Akcji 2008/2009.

28 września 2014 Zalesie Mazury Active Spa ponownie odebrało nagrodę za Najlepszy Ośrodek Dla Rodzin z Dziećmi! Tym razem w VI edycji Konkursu Hotel Przyjazny Rodzinie. Tak jak w roku poprzednim otrzymaliśmy maksymalną liczbę słoneczek 5/5 i zdobyliśmy najwyższy certyfikat potwierdzający wysoki poziom przystosowania hotelu dla rodzin z dziećmi.

hotel przyjazny dla dzieci, hotel dla dzieci

W VI edycji konkursu jury doceniło także nasze starania w propagowaniu aktywnego wypoczynku dla dzieci nagradzając nas specjalnym wyróżnieniem!

1 października 2016 roku już po raz trzeci zdobyliśmy tytul Najlepszego ośrodka wypoczynkowego dla rodzin z dziećmi w Polsce w konkursie Hotel Przyjazny Rodzinie! W ostatniej VIII edycji zdobyliśmy specjalny dyplom uznania  "Za absolutne mistrzostwo w aniamcjach dla dzieci. Złoty medal za ciekawe, zróżnicowane zajęcia i animatorów z wielkim sercem. Zalesie Mazury Active Spa udowadnia, że nawet jeśli leje od rana do wieczora, to dzieci wyjeżdzają z hotelu z poczuciem, że to były ich wakacje życia" 

Najlepszy ośrodek dla rodzin z dziećmi

Wszystkie nasze Rodzinne pakiety wypoczynkowe w sercu Warmii i Mazur otrzymały zaszczytny certyfikat wysokiej jakości: Produkt Warmii i Mazur. Jest to dla nas kolejne potwierdzenie na to, że oferujemy naszym Gościom bardzo dobry rodzinny produkt wypoczynkowy.

Certyfikat Produkt Warmii i Mazur dla rodzinnych pakietów wypoczynkowych Zalesie Mazury

 

Nasz obiekt posiada także certyfikat GUFIK SELECT potwierdzający nasze przygotowanie do przyjmowania rodzin z dziećmi. Certyfikat Gufika to kolejne potwierdzenie, że Zalesie to najlepszy hotel dla dzieci na Mazurach. 

hotel dla dzieci, hotel przyjazny dzieciom, hotel dla rodzin z dziećmi

W uznaniu wysokiej jakości usług oferowanych dla rodzin z dziećmi, bogatej oferty atrakcji dla dzieci otrzymaliśmy znak jakości KIDZONE nad którym patronat objął Rzecznik Praw Dziecka.

Hotel dla rodzin z dziećmi, hotel przyjazny rodzinie, hotel dla dzieci

up