Zalesie Mazury Active SPA
pl en ru
google plus YouTube Facebook Twitter Aktualności, Konkursy, Video

Hotel dla dzieci

ZALESIE MAZURY NAJLEPSZYM OŚRODKIEM WYPOCZYNKOWYM DLA RODZIN Z DZIEĆMI!

Zalesie Mazury - gwarancja udanego wypoczynku z dziećmi

21 marca 2009 w hotelu Holiday Inn Warszawa Józefów odbył się finał akcji HOTEL PRZYJAZNY MATCE I DZIECKU 2008/2009. Do akcji zgłosiło się ponad 70 hoteli, pensjonatów, ośrodków wypoczynkowych, willi, ale do finału dotarło 46 obiektów. Nasz obiekt został uznany przez kapitułę konkursu za najlepszy Ośrodek Wypoczynkowy dla rodzin z dziećmi! W trakcie sobotniej uroczystej gali otrzymaliśmy statuetkę oraz specjalny certyfikat potwierdzający spełnienie kryteriów I edycji Akcji 2008/2009.

W tym roku ponownie nasz hotel w konkursie "Hotel Przyjazny Rodzinie" otrzymał maksymlaną liczbę słoneczek 5/5 i zdobył najwyższy certyfikat potwierdzający wysoki poziom przystosowania hotelu dla rodzin z dziećmi.

hotel przyjazny dla dzieci, hotel dla dzieci

Nasz obiekt posiada także certyfikat GUFIK SELECT potwierdzający nasze przygotowanie do przyjmowania rodzin z dziećmi. Certyfikt Gufika to kolejne potiwerdzenie, że Zalesie to najlepszy hotel dla dzieci na Mazurach. 

hotel dla dzieci, hotel przyjazny dzieciom, hotel dla rodzin z dziećmi

W uznaniu wysokiej jakości usług oferowanych dla rodzin z dziećmi, bogatej oferty atrakcji dla dzieci otrzymaliśmy znak jakości KIDZONE nad którym patronat objął Rzecznik Praw Dziecka.

Hotel dla rodzin z dziećmi, hotel przyjazny rodzinie, hotel dla dzieci

up