+48 606 306 344
26 Oct 21
27 Oct 21
  1. Home
  2. Dzieci
  3. Mini club

Mini club

Zalesie Mazury zapewnia wymarzony wypoczynek dla dzieci i rodziców 365 dni w roku! U nas bez wzgledu na pogodę nasi mali Goście nigdy się nie nudzą. Cały teren ośrodka jest pełen atrakcji (Bajkolandia, 3 place zabaw, mini zoo), które mogą być odkrywane wspólnie przez dzieci i ich rodziców. Nasz Mini Club dla dzieci powyżej 3 lat jest jednym z dwóch miejsc wolnym od rodziców! Działamy 11 godzin dziennie, 7 dni w tygodniu czyli aż 77 godzin w tygodniu  :).  

Wspaniała zabawa z animatorami

Codziennie w godzinach 9.00-21.00 nasi animatorzy opiekują się dziećmi grając i bawiąc się z nimi :). Nasz Mini Club jest pełen atrakcji dzięki którym dzieci będą chętnie tu wracać!  

Wspaniała zabawa z animatorami

Strefa bez rodziców

Co oznacza strefa bez rodziców? Dokładnie to, że jest to miejsce w którym królują dzieci bez rodziców! Kiedy Wasze dzieci będą dobrze się bawić, Wy w tym czasie będziecie się cieszyć wolnym czasem korzystając z naszego Spa, zajęć dla dorosłych prowadzonych przez naszych trenerów na sali fitness lub robiąc to co lubicie najbardziej a na co nie macie normalnie czasu :)   

Strefa bez rodziców
All-year pool
Animations for children
Bajkolandia (Fairytale Land)
Team building
Private beach
Slimming holidays
Newsletter
Subscribe to our newsletter!
oglądają teraz tę stronę.
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close