+48 606 306 344
26 Oct 21
27 Oct 21
  1. Home
  2. Hotel
  3. Bezpieczny hotel

Bezpieczny hotel

Każdy z nas obecnie szuka najlepszego miejsca na bezpieczny urlop w Polsce lub bezpieczne wakacje w Polsce. W trosce o Państwa bezpieczeństwo wprowadzamy nowe procedury we wszystkich aspektach funkcjonowania naszego obiektu zgodne z zaleceniami GIS, MZ i WHO. Prosimy o zapoznanie się z nimi przed planowanym pobytem w naszym obiekcie.       

Bezpieczna lokalizacja

Specjaliści doradzają aby w tym roku unikać dużych miejscowości wypoczynkowych w których można się spodziewać tłumów turystów. Zalesie Mazury jest najlepszym miejscem na organizację bezpiecznego wypoczynku i urlopu w Polsce. Nasz nieduży obiekt hotelowy jest zlokalzowany w sercu Warmii i Mazur, daleko od największych miejscowości turystycznych naszego regionu. Lokalizacja "w środku niczego", na 4ha prywatnego terenu, bezpośrednio nad jeziorem Orzyc Wielki w otoczeniu wspaniałego lasu sosnowego daje możliwość bezpicznego spędzenia czasu z rodziną

Bezpieczna lokalizacja

Przed zameldowaniem

Na 3 dni przed datą pobytu skontaktujemy się z Państwem telefonicznie i przeprowadzimy ankietę na temat Państwa stanu zdrowia. W przypadku uzasadnionej obawy o stan Państwa zdrowia w obawie o zdrowie innych naszych Gości i pracowników mamy prawo do anulacji pobytu i zapropnowania Państwu innego terminu. Podczas zameldowania będzecie Państwo zobowiązani do podpisanie wspomnianej ankiety.

Zastrzegamy sobie prawo do pomiaru Państwa temperatury. W przypadku stwierdzenia wyraźnych oznak choroby tj. temperatura pow. 38 st. C, uporczywy kaszel, złe samopoczucie, trudności w oddychaniu, nie będzie możliwe zameldowanie się w hotelu. Osoba z powyższymi objawami, zostanie poproszona o jak najszybsze zgłoszenie się do najbliższego oddziału zakaźnego własnym transportem, celem konsultacji z lekarzem lub skontaktowanie się z odpowiednimi służbami pod numerem tel. 999 lub 112.

Przed zameldowaniem

Recepcja

Pracownicy Recepcji stosują maseczki ochronne, zgodnie z aktualnymi wymaganiami.

W trakcie meldunku przy stanowisku mogą przebywać tylko członkowie jednej rodziny.

Recepcja

Gastronomia

Posiłki serwujemy zgodnie z obowiązujacym reżimem sanitarnym. Goście mogą skorzystać z wybranej jadalni i zajmują stolik jeden z wolnych zdezynfekowanych stolików. Udostępniamy stoliki z zachowaniem bezpiecznego dystansu.

Dla zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa naszych Gości do stołów bufetowych można podejść tylko w maseczke ochronnej oraz w jednorazowych rękawiczek. Zapewniamy rękawiczki oraz dozowniki z płynem dezynfekującym  

Zasady korzystania z posiłków bądą na bieżąco dostosowywane do aktualnych wytycznych https://www.gov.pl/web/rozwoj/hotele-i-inne-miejsca-noclegowe

Gastronomia

Pokoje hotelowe

Zgodnie z zaleceniami sprzątanie pokoi hotelowych odbywa się co 3 dni lub na życzenie, tylko podczas nieobecności Gościa w pokoju. Nasi pracownicy nie porządkują rzeczy osobistych Gości np. części garderoby.   

Standardowo doba hotelowa obejmuje czas 15.00-11.00, w przypadku pobytów wakacyjnych 17.00-11.00.

Proces sprzątania i odkażania pokoi odbywa się przy użyciu certyfikowanych środków i narzędzi, stosujemy dodatkowe wietrzenie pokoi.

Usunięte zostały wszelkie papierowe materiały informacyjne.

Bielizna hotelowa prana jest przez profesjonalną pralnię z zachowaniem pełnego reżimu sanitarnego.

Pokoje hotelowe

Części wspólne hotelu

Na terenie naszego obiektu mogą przebywać tylko osoby będące naszymi Gośćmi.

Goście przebywający w przestrzeni wspólnej obiektu są zobowiązani do noszenia maseczek. Maseczki można zakupić w recepcji. 

W kilkunastu miejscach ogólnodostępnych naszego obiektu znajdują się żele do dezynfekcji rąk.

Dezynfekcja holi i korytarzy i pozostałych części wspólnych odbywa się przy użyciu atestowanych środków i narzędzi.

Prowadzona jest dokładna i regularna dezynfekcja toalet publicznych na terenie Hotelu.

Części wspólne hotelu

Strefy dla dzieci

Wprowadziliśmy ograniczenia w ilości osób korzystajacych jednocześnie z każdej ze stref.

W każdej strefie są udostępnione dozowniki z płynem do dezynfekcji rąk dla opiekunów dzieci i animatorów.

W strefach obsługiwanych przez animatorów dzieci przed przyjęciem obowiazkowo przechodzą mini szkolenie z prawidłowego mycią rączek wodą z mydłem.

Każda ze stref oraz jej wyposażenie jest regularnie wietrzona i dezynfekowana przy użyciu profesjonalnych środków do dezynfekcji.

Strefy dla dzieci

Basen i strefa wellness

Wprowadziliśmy ograniczenia w ilości Gości jednocześnie korzystajacych z basenu. Jeśli będą wymagały tego przepisy basen będzie udostępniany na wyłączność osobom mieszkającym w tym samym pokoju lub z jednej rezerwacji. Strafa wellnes (sauny, łaźnie) są aktualnie wyłączone z użytkowania.

Z basenu mogą korzystać tylko zameldowani Goście naszego obiektu.

Udostępniliśmy naszym Gościom w obu strefach środki do dezynfekcji rąk.

Regularnie monitorujemy pracę systemów filtracji basenu i jakość wody basenowej.

Systematycznie dezynfekujemy leżaki i leżanki dostępne dla Gości.

Basen i strefa wellness

Strefa Zabiegowa Spa

Strefa czynna codziennie w godzinach 10.00-21.00 zgodnie z obowiązujacym reżimem sanitarnym.

Wprowadziliśmy ograniczenie ilości Gości przebywajacych jednocześnie w strefie Spa.

Obecnie realizujemy tylko zabiegi kosmetyczne. 

Obsługa SPA zastrzega sobie prawo do 30 min przerwy między zabiegami w celu dodatkowej dezynfekcji i wietrzenia pomieszczeń zabiegowych.

Nie realizujemy zabiegów dla Gości majacych oznaki przeziębienia lub z kaszlem. Każdorazowo w celu zmieniejszenia ryzyka infekcji mierzymy temperaturę ciała Gościa.

Strefa Zabiegowa Spa
All-year pool
Animations for children
Bajkolandia (Fairytale Land)
Team building
Private beach
Slimming holidays
Newsletter
Subscribe to our newsletter!
oglądają teraz tę stronę.
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close