Zalesie Mazury Active SPA
pl en ru
Twitter google plus YouTube Facebook instagram LinekdIn Aktualności, Konkursy
Zrób PrezentPodaruj Voucher SPA Rabaty i Promocje

Newsletter

Dodaj

Nowości, LAST MINUTE

Opinie
5/5 TripAdvisor

Trusinka Polska
"Niesamowite miejsce"

5/5 TripAdvisor

mjramka Polska
"Wszystko dla dzieci:)"

5/5 TripAdvisor

Dorota P Polska
"Super obiekt dla rodziny"

4/5 TripAdvisor

Magdalena D Polska
"totalne odludzie pełne atrakcji"

6/6 HolidayCheck

Lidia & Adam Polska
"Niebanalnie "

10/10 Booking.com

Zbigniew Polska
"Wspaniałe miejsce świetny obiekt cisza spokój wsp..."

4/5 TripAdvisor

Martyna K Polska
"Bardzo fajny hotel"

5/5 TripAdvisor

funkylepki Polska Południowa
"Super"

5/5 TripAdvisor

Agnieszka J Polska
"Polecam"

4/5 TripAdvisor

Agata I Polska
"Hotel jak najbardziej w porządku. Basen w zupełno..."Hotel dla dzieci na Mazurach blisko Warszawy i Trójmiasta

Wypoczynek z dziecmi

Idealne położenie Ośrodka Wypoczynkowego niedaleko Olsztyna (18 km) a jednocześnie w strefie ekologicznej z dala od „wydeptanych” kurortów Mazur dają Ci i Twojej Rodzinie wspaniałą możliwość rozkoszowania się ciszą i spokojem podczas wypoczynku nad jeziorem. W Zalesiu błyskawicznie zapomnisz o wszystkich trudach i troskach dnia codziennego.

Hotel dla dzieci niedaleko Warszawy, Rodzinny hotel blisko Trójmiasta

Baza hotelowa

Zalesie Mazury, to wygodne pokoje 2- i 3-osobowe, wspaniała kuchnia dostarczająca uciech podniebienia, przepiękne mazurskie plenery, ponad 3,5 hektarowy teren ośrodka pełen zieleni, bliskość lasu i jeziora oraz Mazurskie Spa zapewniające niezapomnianych doznań dla ciała i ducha.

Raj na Mazurach dla rodzin z dziećmi

Hotel przyjazny rodzinie, hotel dla dzieciNasz Ośrodek został uznany przez kapitułę konkursu „HOTEL PRZYJAZNY MATCE I DZIECKU 2009" za najlepszy Ośrodek Wypoczynkowy dla rodzin z dziećmi! Dzieci w wieku poniżej trzech lat bez dodatkowych świadczeń GRATIS (w pokoju rodziców)! Dzieci w wieku 3-10 lat połowa dziennej stawki (na dostawce w pokoju rodziców)! Więcej informacji na temat wypoczynku z dziećmi na Mazurach w naszym ośrodku znajdą Państwo tutaj.

Spa na Mazurach

Nasze Mazurskie SPA oferuje Państwu szereg zabiegów odprężających i pielęgnacyjnych na twarz i ciało, a także masaże relaksacyjne oraz terapeutyczne. Odwiedzając nasze SPA na Mazurach będziecie mieli Państwo okazję skorzystać z: sauny suchej i infrared, łaźni parowej, jacuzzi, kąpieli relaksacyjnych oraz wielu innych atrakcji.

Dodatkowo nasz ośrodek oferuje dużo propozycji dla aktywnych osób chcących spędzić czas na łonie natury zaczynając od zajęć Nordic Walking a kończąc na rowerowych wycieczkach. Więcej informacji na temat wypoczynku w naszym SPA na Mazurach znajdą Państwo tutaj.

Atrakcje przez cały rok!

Wybierz dla siebie i swojej rodziny jeden z atrakcyjnych rodzinnych pakietów pobytowych wchodzących w skład naszej oferty specjalnej. Zapraszamy do Zalesia całym rokiem u nas naprawdę wypoczniesz!

up