Zalesie Mazury Active SPA
pl en ru
google plus YouTube Facebook instagram Aktualności, Konkursy, Video

Dla dzieci na Mazurach

Wypoczynek z dziećmi na Mazurach

Jako rodzice sześcioletniej Amelki oraz czteroletniej Lenki wiemy jak trudno jest znaleźć odpowiednie miejsce na rodzinne wczasy z dziećmi. Dlatego też serdecznie zapraszamy do spędzenia urlopu z dziećmi w Ośrodku Zalesie Mazury Active Spa. Dzięki uroczej lokalizacji, (Mazury), przy ścianie lasu, nad brzegiem jeziora Orzyc Wielki odwiedzające nas dzieci mogą codziennie obcować z przyrodą.

Zalesie Mazury jest doskonałym miejscem wypadowym na wycieczki do ciekawych miejsc na Warmii i Mazurach, które warto pokazać najmłodszym.  +więcej

Noclegi w ośrodku Zalesie Mazury przygotowane z myślą o wypoczynku rodzinnym na Mazurach

Gwarancja udanego wypoczynku rodzinnego na Mazurach

Pokoje w budynku A są idealne dla rodzin 2+2. Oprócz łóżka małżeńskiego posiadają dodatkowe trzecie łóżko oraz miejsce na ewentualne łóżeczko turystyczne i wózek dla najmłodszych pociech.
Dla milusińskich w wieku od 1 do 10 lat
przygotowaliśmy mini plac zabaw BAJKOLANDIA (prawie 200m2 pod dachem) wyposażony w konstrukcję Małpi Gaj oraz zabawki i urządzenia uwielbiane przez najmłodszych: zjeżdżalnie, rollercoaster, samochody policyjne, akcesoria do rysowania itp. Miejsce to cieszy się dużą popularnością wśród dzieci i ich rodziców szczególnie w przypadku gorszej pogody. Posiadamy także odkryte place zabaw zlokalizowane w trzech miejscach ośrodka. Dużą atrakacją dla najmniejszych gości jest nasze MINI ZOO w kórym spotkacie nasze: 3 kucyki Szetlandy, osiołka, 2 kózki miniaturki oraz 3 króliczki. 

Bajkolandia, plac zabaw dla dzieci, hotel dla dzieci na mazurach

Dla starszych dzieci przygotowaliśmy kącik gier planszowych i piłkarzyki.

Cała rodzina może skorzystać z naszego BASENU REKREACYJNEGO ze strefą Happy Kids ze specjalnym brodzikiem dla dzieci o głębokości 0,5m. Dla dużych i małych polecamy nasze rowery turystyczne, kort tenisowy, boisko do koszykówki i siatkówki, stół do ping-ponga, bilard oraz sprzęt pływający. Cała rodzina może korzystać z naszej prywatnej plaży, w sezonie letnim jest ona prowadzona przez ratowników.

hotel dla dzieci z prywatna plażą na mazurachplaża dla dzieci na mazurach, hotel nad jeziorem

Najlepsza rekomendacja

Nasz Ośrodek został ponownie uznany przez kapitułę konkursu „HOTEL PRZYJAZNY MATCE I DZIECKU 2014“ za najlepszy Ośrodek Wypoczynkowy dla rodzin z dziećmi!

Zalesie zostało także wyróżnione w programie selekcjonującym obiekty przyjazne dzieciom w Polsce "GUFIK SELECT" oraz znakiem jakości KIDZONE 

hotel dla dzieci, hotel przyjazny rodzinie, znak jakości kid zone

Rodzinne promocje i gratisy

Dzieci w wieku poniżej trzech lat bez dodatkowych świadczeń GRATIS (w pokoju rodziców)! Dzieci w wieku 3-10 lat połowa dziennej stawki (na dostawce w pokoju rodziców)!

Dodatkowo: na życzenie udostępniamy łożeczka turystyczne, zabezpieczenia kontaktów, przewijaki dla noworodków, wanienki do kąpieli, plastikowe miski do prania, krzesełka do karmienia, rowery turystyczne z fotelikami dla dzieci. Na terenie ośrodka istnieje możliwość zakupu podstawowych akcesoriów i produktów potrzbnych kobietom w ciąży, mamom karmiącym oraz ich dzieciom. Wspólpracujemy także ze sklepem z akcesoriami dla dzieci BOBAS w Olsztynie, w którym nasi goście uprawnieni są do dodatkowych rabatów.

Zalesie to wymarzone miejsce na urlop z dziećmi na Mazurach!

Zobacz nasze oferty:

up