Zalesie Mazury Active SPA
pl en ru
google plus YouTube Facebook instagram Aktualności, Konkursy, Video

Integracja na Mazurach

Firmowy teambuilding na Mazurach

Zalesie Mazury Active Spa to doskonałe miejsce na organizację firmowej imprezy integracyjnej na Mazurach. Posiadamy duże doświadczenie w organizowaniu imprez integracyjnych dla Klientów biznesowych, firm i instytucji. Imprezy integracyjne i konferencje na Mazurach w Ośrodku Wypoczynkowym Zalesie zyskały uznanie w oczach wielu klientów biznesowych. Jeśli profesjonalny teambuilding na Mazurach to tylko w obszernych leśnych przestrzeniach ośrodka ZALESIE.

Doświadczenie i pasja 

Najważniesze jest dla nas Państwa zadowolenie z pobytu w Zalesiu, dlatego też cały nasz zespół jest do Państwa dyspozycji. Działamy szybko i profesjonalnie, na każde zapytanie odpowiadamy w ciągu maksymalnie 12 godzin. Co bardzo ważne Państwa sprawę od początku do końca prowadzi jedna i ta sama osoba!

Baza noclegowa

Posiadamy 173 miejsca noclegow w pokojach 1, 2 i 3-osobowych oraz 4-os. studiach z łazienką, zlokalizowanych w dwóch budynkach hotelowych. Od maja 2015 nasza baza powiększy się o dodatkowe 8 pokoi 3-os dzięki czemu miejsc noclegowych będzie prawie 200.  

Nasi Goście mogą swobodnie korzystać z bazy sportowo-rekreacyjnej (basenu rekreacyjnegosali fitness, kortu tenisowego, boiska do koszykówki i siatkówki plażowej, boiska do piłki nożnej, stołu do ping-ponga, bilarda, piłkarzyków, łodzi wiosłowych i kajaków, rowerów turystycznych, plaży z pomostem).

W całym ośrodku dostępna jest bezpłatna sieć Wi-Fi.

Spa dla firm

Do dyspozycji naszych gości w cenie noclegu oddajemy naszą Krainę Relaksu Spa w skład której wchodzą:

  • Basen rekreacyjny
  • dwie wanny jacuzzi
  • sauna fińska i sauna infrared
  • łaźnia parowo-ziołowa
  • caldarium i balia schładzająca
  • piaszczysta plaża relaksacyjna

Wieczorne imprezy integracyjne

Wieczorne imprezy możemy zorganizować jako uroczystą kolację z profesjonalną obsługą muzyczną w Sali Bankietowej, Chacie Mazurskiej lub Restauracji Nova. Wszystkie nasze sale posiadają niepowtarzalny charakter i klimat. Doskonałą formą spędzenia firmowego wieczoru będzie również biesiada grillowa przy ognisku w pobliżu jeziora lub na restauracyjnym tarasie. 

3,5 ha terenu na integrację

Cały teren naszego obiektu to ponad 3,5ha oraz prywatna plaża nad jeziorem Orzyc, bezpośrednio przy pięknym mazurskim lesie. Dzięki tak bogatej infrastrukturze możemy zaoferować dodatkowe atrakcje w postaci kuligu lub przejażdżki bryczkami, teambuildingu, zabaw sportowo-rekreacyjnych (imprezy konstruktorskie, paintball, zawody łucznicze, poszukiwanie skarbu, quady, smocze łodzie, kręcenie teledysku i wiele innych), występu kabaretów, lot balonem czy występ dowolnego polskiego zespołu muzycznego.

Współpracujemy z regionalnymi  firmami eventowymi dzięki czemu wszystkie zabawy są prowadzone przez doświadczonych instruktorów i opiekunów. Propozycja zestawu konkurencji jest zawsze indywidualnie dobrana do charakteru grupy i jej doświadczenia.

Zachęcamy również do spływu kajakowego Pętlą Zalesiańską – wspaniała 3-godzinna trasa podczas której pokonacie Państwo 3 jeziora, sztuczny kanał oraz wspaniałą, malowniczą rzekę Pisa Warmińska - zapraszamy do odwiedzenia galerii.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami z Działu Marketingu i Sprzedaży, którzy doradzą przy wyborze najlepszej dla Państwa oferty.

Kontakt:

tel. 795 46 56 72

e-mail: marketing@zalesiemazury.pl

up